Hodinky

Hodinky – áno, či nie?

Tak ako boli kedysi hodinky súčasťou nášho všedného dňa, dnes to už tak celkom neplatí. V dnešnej pretechnizovanej dobe sa ľudia delia na dve skupiny, fanúšikov klasických hodiniek a ich odporcov. Teda aby som nepreháňal, nie tak doslova odporcov, ale ľudí, ktorí považujú za zbytočné investovať do hodiniek, keď na spoľahlivé určenie času poslúži smartfon.

Pánske hodinky

No hodinky nie sú len obyčajný merač a ukazovateľ času, hodinky sú módny doplnok a to u pánov častokrát jediný. Neviem si predstaviť na obchodnom rokovaní vybrať z vrecka mobil a pozerať naň, koľko je hodín. Na druhej strane omnoho efektnejšie a elegantnejšie pôsobí, keď si jemne poodhrniete rukáv a odhalíte svoj krásny kúsok, ktorý zdobí vaše zápästie. Aj preto páni siahajú skôr po drahších a luxusnejších kúskoch, predsa len je to investícia, ktorá je pri kvalitných hodinkách určite na niekoľko desaťročí.

Dámske hodinky

Nebudem príliš preháňať, ak poviem, že tam je to komplikovanejšie, ako skoro všetko s podnadpisom „DÁMSKE“.

Medzi dámskymi hodinkami nesmú chýbať hodinky ku ružovej kabelke, hodinky ku teplákom s Minnie Mouse, hodinky na kúpalisko k takým plavkám ale aj k onakým plavkám, hodinky na večeru s kamarátkou, hodinky na grilovačku….

Preto sa tešia neskutočnej obľube dámske hodinky nižišeho štandardu, hodinky ktoré kúpite za zlomok ceny tých pánskych, ale na druhej strane máte viacero kúskov, ktoré bez problémov zladíte ku každému outfitu. Samozrejme dámy tak isto nepohrdnú luxusnejším kúskom, ktorý krásne doplní ich róbu na plese alebo elegantný kostým na obchodnom rokovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *