Leto Móda

Leto je v plnom prúde…

Leto je v plnom prúde a preto netreba zabúdať na ochranu pred slnkom.

Pri dlhšom pobyte na priamom slnku nám hrozí úpal, pri  ktorom stúpa telesná teplota a objavujú sa obehové i neurologické ťažkosti. K najčastejším prejavom patrí bolesť hlavy, závrate, zrýchlenie srdečnej činnosti, sčervenanie pokožky hlavy. Najviac ohrození sú starí ľudia, malé deti, pacienti so srdcovo-cievnymi problémami a ľudia s bielou pokožkou.

Keď už chceme stráviť slnečné letné dni vonku, nemali by sme vychádzať z domu bez nejakej pokrývky hlavy. Na trhu je dnes dostať rôzne druhy klobúkov, či už slamené alebo textilné, každopádne plnia svoju ochrannú funkciu a doplnia letný outfit. A podobne šatky. Azda v každom šatníku sa nájde šatka, ktorá určite patrila medzi tie obľúbené, časom zabudnuté zaujímavé kúsky, no teraz je ten správny čas, oprášiť spomienky a využiť ju inak ako kedysi. Špeciálne uviazané šatky zaručene nielen ochránia ale aj vzbudia pozornosť okolia.

Neoddeliteľnou súčasťou letných outfitov sú plážové tašky, plážové tašky s námorníckym vzorom, alebo také, ktoré sú svojim vzhľadom vhodné aj na bežné prechádzky v meste. Chcete byť in aj na pláži? Hitom sezóny je plážová trendy taška Jamel s rúčkami s námorníckeho lana.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *