Kabelky Móda

Netradičné kabelky

Kabelka ako módny doplnok nechýba v šatníku žiadnej ženy. Keď sme sa kedysi prešli po mesta a všimli si kabelky dám, ich materiál bol zväčša rovnaký, koženka, alebo tie kvalitnejšie boli z kože.

Dnes je výber materiálov oveľa pestrejší, výrobcovia siahajú po rôznych netradičných materiáloch a na podiv sú z nich mnoho krát vyrobené nádherné a nadčasové módne kúsky.

Azda najrýchlejšie sa do popredia dostali silikónové kabelky O bag, Jelly bag, alebo ich na prvý pohľad skoro nerozoznateľné no name imitácie. Vysokokvalitný silikón robí z týchto kabeliek takmer nezničiteľné kúsky. Ich odnímateľné rukoväte prešli viacerými zmenami, hrubý povraz (lano), retiazka z kožou, ekokoža, každá z týchto verzií má niečo do seba a každá dáma si nájde to svoje, čo jej najviac vyhovuje.

silikonova kabelka
silikonova kabelka

Nebolo to tak dávno, čo v lete prišli návrhári s hitom – prútenými kabelkami. Prútené či slamené kabelky už dávno nepatria len na pláž, no úžasne doplnia dámsky outfit na romantickom rande alebo na večernej prechádzke mestom. Modely z prútia sú rôzne, kabelky v tvare kufríka, či malé prútené vaky, stačí si nájsť overený a obľúbený e-shop a prejsť ich ponuku. Určite nájdete v ich ponuke viacero krásnych kúskov.

prútený vak
prútený kufrík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *