Kabelky Móda

Škaredé kabelky

Sú dva typy kabeliek, škaredé a pekné…

Najskôr som mal nápad, že napíš článok o škaredých kabelkách. Na moje počudovanie som aj u mňa na sklade našiel také na prvý pohľad nie veľmi lákavé kúsky. Také, čo sa len tak bežne vonku nevidia, aspoň ja som zatiaľ to šťastie nemal, pretože by som si určite ženu s takouto kabelkou všimol.

Takže téma bola vymyslená, článok rozpísaný, dokonca som rozmýšľal, že ich niekomu podarujem, aby mi zbytočne nezaberali miesto. Ideálne nejakým babám v škôlke, že keď sa radi parádia, tak takéto čosi výrazné sa im zapáči. Nabalí do nej toho celkom dosť, strčí tam bábiku, nejaké oblečenie pre ňu, z výletu prinestie rôzne kamene, zatúlané mača, natrhané kvety na lúke, jednoducho čokoľvek a všetko, na čo si pomyslí. No potom som bol upozornený, že tie kabelky nie sú až tak škaredé a dokonca sa tešia veľkej obľube.

Dobre. Tak už sa aj mne páčia trocha viac. S nápadom prišiel pravdepodobne nejaký módny guru z Talianska a povedal som si, že sa skúsim zamyslieť a pozrieť na to jeho pohľadom. A napadlo ma jedno rozumné vysvetlenie. Tým, že je táto kabelka reflexná, či žiarivá, alebo tak trocha metalická, stačí ak ju na nejakej párty dá partnerke do ruky a normálne vie, kde sa pohybuje. Pekne z diaľky ju má pod dohľadom a nestratí sa mu. Takže tajomstvo reflexnej kabelky som odhalil, teraz som len zvedavý, či naozaj neskončí niekde v škôlke. Veď pozrite, zhodnoťte a ak by sa páčila, tak tu je odkaz na e-shop, kde je pár kúskov ešte k dispozícii.

https://www.deeyes.sk/vypredaj/kabelky-ziarive

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *