Šperky

Šperky v bezpečí.

Dlho som rozmýšľal, o čom teraz písať. V dnešnej dobe lockdownu, nekonečných kolotočov testovania a vakcinácie, zatvorených škôl a zákazov vychádzania, nadávania na politikov – podvodníkov – darmožráčov, tak nejako ututlanej a po tichučky riešenej reformy vysokých škôl už asi máme všetci všetkého plné zuby. Keď vyššia moc núti človeka premýšľať nad inými, neštandardnými vecami, už prichádzam o inšpiráciu na nejaký nový a rozumný článok.

Normálne by sme sa pred časom venovali plesovým sezónam, dovozu a predaju rôznych kabeliek a doplnkom k dámskym plesovým outfitom, pánskym manžetovým gombíkom či motýlikom alebo trakom pre mladých gentlemanov. Plesová sezóna bola vždy zdrojom zaujímavých článkov.

Aleee….

Keďže ste milé dámy zatvorené doma a nemôžte sa pochváliť svojimi šperkami, možno je čas sa o ne kráľovsky postarať. Možno je čas zaobstarať si šperkovnicu a dopriať svojim krásnym kúskom pohodlie. Pekne ich vyčistiť a odložiť na čestné miesto, až do doby, kým nám pán veľkomožný znova dovolí ísť medzi ľudí a bez obáv sa stretávať s priateľmi. Ochráňte si svoje prstene, náušnice či náramky pred prachom alebo pred zvedavými očami našich detí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *