Móda Zima

Zima je v plnom prúde.

rukavice

Čo nás čaká v nasledujúcich mesiacoch? Všetci dobre vieme, že jeseň je už dávno za nami a veríme, že nás čaká krásne zimné obdobie. Vďaka lockdownu sme si zatiaľ zimu veľmi neužili, no ak nás konečne „vypustia“, treba byť pripravení a teplo sa obliecť.

Na to, aby sme si krásy zimy dokonale vychutnali, však musíme byť fit. A k tomu je potrebné aj vhodné oblečenie. Neodmysliteľnou súčasťou odevu sa v našich outfitoch stali šatky a šály, tzv. pashminy.  Sú teplé a útulné a dokonale doplnia naše oblečenie. Nie je to úplne nová vzrušujúca správa, viem! Ale skutočnosťou je, že ich POTREBUJEME! Veľké šály, hrubé šatky, pashminy sú dnes v rôznych farebných prevedeniach, veľkostiach, vyrobené z príjemných kvalitných materiálov, no jednoducho sa nedá si ich neobľúbiť. Šatka, šál či pashmina, nie len že príjemne zahreje a doplní oufit, ale vkusné farebné prevedenie určite vzbudí pozornosť širokého okolia. Veď prečo nebyť hviezdou aj v zime.

Samozrejme nesmieme zabudnúť na naše ruky. Pritom udržať ich v teple je tak jednoduché. Stačí ak ich strčíme do vrecka 🙂

No dobre, stačí ak si vyberieme pre nás vhodné rukavice, či už roztomilé rukavice s mašličkami, elegantnejšie rukavice s kamienkami, alebo rukavice „mačičky“ so špeciálnou úpravou na pravom ukazováku na ovládanie smartfónu aby vám ani vonku neušiel aktuálny článok nášho obľúbeného blogu.

(2) komentár

  1. hovorí:

    Pretty! This has been a really wonderful article.

    Thank you for providing these details.

  2. It’s going to be ending of mine day, however before ending I am
    reading this fantastic piece of writing to improve my experience.

Komentáre sú uzavreté.